Złóż zapytanie ofertowe arrow

Oku

Oku to autorska koncepcja pokoju ‘omakase’, znajdującego się w sushi barze Takato. Goście restauracji mogą cieszyć się kameralnym pokazem gotowania na żywo przygotowanym przez japońskich szefów kuchni.

Website

Wyzwanie

Stworzenie zmysłowej aury strony połączonej z japońskim umiarem. Skupienie się wokół wykwintnego i intymnego doświadczenia kulinarnego gości odwiedzających restaurację.

 

Zakres prac

Web Design & Development

 Rozwiązanie

Zdecydowaliśmy się stworzyć minimalistyczny projekt one-page. Podzieliliśmy stronę na sekcje, które są zaprojektowane tak, aby zajmowały całą wysokość viewportu. Daliśmy użytkownikom możliwość szybkiej rezerwacji przez zewnętrzne narzędzie dedykowane dla gastronomii.

Takato

Restauracja Takato, znajduje się na plaży Conrad w Fort Lauderdale nad oceanem Atlantyckim. Szefowie kuchni serwują dania japońskie i koreańskie, które przygotowują z lokalnych produktów najwyższej jakości.

Website

 Wyzwanie

Zlecenie obejmowało przygotowanie strony internetowej, na której użytkownicy będą mogli zapoznać się z menu oraz szybko zarezerwować stolik. Projekt wymagał estetycznego wkomponowania zdjęć posiłków i wnętrza.

 

Zakres prac

Web Design & Development

Rozwiązanie

Przygotowaliśmy projekt, w którym zwracamy uwagę odbiorców na kartę dań oraz zdjęcia posiłków w gustownych aranżacjach. Umożliwiliśmy szybką rezerwację terminu za pośrednictwem podążającego buttonu połączonego z zewnętrznym systemem rezerwacji dla gastronomii. Przekazaliśmy administratorom pełną edycję karty menu oraz pozostałych materiałów z poziomu panelu.